فکر میکنم بعد از روابط خوب، کیفیت زندگی ما تا حد زیادی متاثر ار قابلیت لذت بردنمان از چیزهای کوچک است. مثلا من عطر این برگ های تازه ی نعناع که با بخار آب از ماگم بلند میشود را دوست دارم، و مه صبحگاهی پراکنده در شهر و آن باریکه ی نور که می افتد روی میز و طلایی یکدست درخت های اینجا را. همینطور بابت پیدا کردن یک مغازه ی ایرانی که کشک و دوغ و بالنگ و حتی پفک چی توز دارد خوشحالم. خوشم می آید به زرشک پلو با مرغ آخر هفته ام فکر کنم یا کلاه بافتنی جدیدم. میتوانم زیر دوش آب گرم از ان لحظه های روانی آب روی پوستم لذت ببرم، میتوانم هر روز از اینکه او را بغل میکنم لذت ببرم. بعد از عمو من حتی از اینکه برای پدر و مادرم پیام میفرستم و جواب میگیرم لذت میبرم. نه اینکه موجود توانایی در لحظه را زیستن باشم، فقط کشف کرده ام دل بستن به آن خوشحالی های بی نقص و بزرگ و نادری که سخت بدست می آیند نا امید کننده است. اگر میتوانید از یک مکالمه ی دوستانه، یک فیلم خوب یا یک شعر جدید لذت ببرید آن را از خودتان دریغ نکنید.

اینکه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه برتر شاپ پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان گل ها وب سایت باران دکتر بان کالای ارزان عسل نازچت|چت|چت روم|چت روم فارسی